Konkurs Najlepsze dla Urody 2019 – wybory dr n. med. Ewy Chlebus
mat. pras.

Konkurs Najlepsze dla Urody 2019 – wybory dr n. med. Ewy Chlebus

Przedstawiamy kosmetyki wskazane przez dermatolożkę i jurorkę tegorocznej edycji plebiscytu Najlepsze dla Urody, które mimo wyjątkowej jakości nie zmieściły się w finałowej 20 laureatów konkursu.
Tomek Kocewiak
02.04.2020

Wybrane kosmetyki doceniam przede wszystkim za przemyślane formuły – producenci zadbali o to, by ich preparaty miały proste, krótkie składy i nie były przeładowane nadmiarem substancji, które mogłyby podrażniać skórę. Ogromny plus dla producentów kosmetyków, którzy uwzględniają potrzeby osób o cerze wrażliwej, która  wymaga szczególnej pielęgnacji. Jeśli chodzi o perfumy, to przyznaję wyróżnienie Azzaro Wanted Girl za kreatywność twórców, którzy potrafili inspirację modą przełożyć na język zapachu o głębokich, zmysłowych nutach, który podkreśla styl współczesnej kobiety – uzasadnia swój wybór dr n. med. Ewa Chlebus.
 
 

1\5
Krem pod oczy
Krem pod oczy
mat. pras.

AA Japan Rituals, ok 20 zł

2\5
Krem-maska na noc
Krem-maska na noc
mat. pras.

Allies Skin Overnight Mask, 515 zł, sephora.pl

3\5
Koncentrat Bioderma
Koncentrat Bioderma
mat. pras.

Pigmentbio C-Concentrate, 99 zł

4\5
Koncentrat przeciw niedoskonałościom
Koncentrat przeciw niedoskonałościom
mat. pras.

Avene Cleanance Comedomed, ok. 72 zł

5\5
Woda perfumowana
Woda perfumowana
mat. pras.

Azzaro Wanted Girl, 239 zł

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
dancewicz
mat. pras.

Konkurs Najlepsze dla Urody 2019 – wskazania Renaty Dancewicz

Przedstawiamy kosmetyki wybrane przez aktorkę i jurorkę tegorocznej edycji plebiscytu Najlepsze dla Urody, które mimo wyjątkowej jakości nie zmieściły się w finałowej 20 laureatów konkursu.
Tomek Kocewiak
02.04.2020

Od kosmetyków oczekuję przede wszystkim obietnicy skutecznego działania i nieodkrytych jeszcze możliwości oraz pięknego zapachu. Lubię kosmetyki, które zaskakują nieoczywistym aromatem pysznego deseru, jak w przypadku balsamu do ciała Rio de Janeiro Coco Cabana Cream. Poza tym na pewno liczy się opakowanie: najbardziej lubię szklane słoiczki oraz zwracam uwagę na to, czy kosmetyk nie jest testowany na zwierzętach, ale to wydaje się zupełnie oczywiste w dzisiejszych czasach – mówi Renata Dancewicz.

Czytaj dalej
kayah
mat. pras.

Konkurs Najlepsze dla Urody 2019 – wybory Kayah

Przedstawiamy kosmetyki wytypowane przez piosenkarkę i jurorkę tegorocznej edycji plebiscytu Najlepsze dla Urody, które mimo wyjątkowej jakości nie zmieściły się w finałowej 20 laureatów konkursu.
Tomek Kocewiak
02.04.2020

Przy wyborze swoich tegorocznych faworytów kierowałam się różnymi kryteriami. Na pewno zachwycił mnie krem do dekoltu  La Mer The Neck and Decollete Concentrate, który ma nie tylko wspaniały zapach, ale przede wszystkim naprawdę działa. To wielka przyjemność używać takich kosmetyków, szczególnie kiedy ich wysoka cena idzie w parze ze skutecznością. W przypadku kosmetyków kolorowych kieruję się ich trwałością, więc cienie do oczu wybieram takie, które się nie osypują. Na pewno staram się unikać kosmetyków firm testujących swoje produkty na zwierzętach i z tego powodu co jakiś czas odtwarzam sobie ich listę. Poza tym jestem estetyką, dlatego lubię ładne opakowania oraz takie, które sugerują swoim designem apteczną precyzję i skuteczność działania – wyjaśnia Kayah.

Czytaj dalej
iza kuna
mat. pras.

Konkurs Najlepsze dla Urody 2019 – faworyci Izy Kuny

Przedstawiamy kosmetyki wybrane przez aktorkę i jurorkę tegorocznej edycji plebiscytu Najlepsze dla Urody, które mimo wyjątkowej jakości nie zmieściły się w finałowej 20 laureatów konkursu.
Tomek Kocewiak
02.04.2020

Dbanie o siebie sprawia mi frajdę. Mam słabość do rzeczy luksusowych.  Od 19 roku życia sprzątałam w domach bogatych Norweżek, dlatego za pierwsze zarobione pieniądze kupiłam sobie na statku drogie perfumy i kremy. Jestem im wierna do dziś. Bogactwo składników i odrobina luksusu gwarantuje mi poczucie bezpieczeństwa i uprzyjemnia chwile starzenia się. Jestem wierna starym recepturom, ale chętnie eksperymentuję. Wszystko dla urody i dobrego samopoczucia – wyjaśnia Iza Kuna.

Czytaj dalej
Najlepsze dla Urody 2020
iStock

Najlepsze dla Urody 2020 – rusza kolejna odsłona plebiscytu „Urody Życia”!

Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji, tusze, cienie, pomadki – i najpiękniejsze perfumy, które rozpieszczają nasze zmysły! Co nas zachwyciło w 2020 roku? Rusza kolejna edycja naszego plebiscytu Najlepsze dla Urody.
redakcja „Uroda Życia”
10.12.2020

Jakość – to nasze słowo klucz. Co roku wybieramy 20 najlepszych pod względem jakości produktów, które pomagają nam dbać o naszą skórę, włosy – i nasze samopoczucie. Testujemy je na własnej skórze, omawiamy ich skład z najlepszymi ekspertami w Polsce, a nawet zwracamy uwagę na to, jak prezentują się na naszych łazienkowych półkach. Podczas kolejnej odsłony plebiscytu Najlepsze dla Urody  sprawdzimy, jakie jakościowe nowości przyniósł nam 2020 rok. Zwycięska dwudziestka zostanie przedstawiona naszym użytkowniczkom w marcu 2021 roku. Znak jakości „Najlepsze dla Urody 2020” to najlepsze polecenie zakupowe! Zobacz także: Złota dwudziestka Najlepsze dla Urody 2019 Jury Najlepsze dla Urody 2020 Nasz plebiscyt wyróżnia niezależność i eksperckość – w skład jury wchodzą nie tylko wspaniałe artystki, które olśniewają  talentem i urodą, lecz także najlepsi polscy eksperci od pielęgnacji skóry: dr Ewa Chlebus i dr Marcin Ambroziak. Dzięki temu gwarantujemy naszym czytelniczkom, że zwycięskie produkty są skuteczne, bezpieczne i o najwyższej jakości.  Pełen skład jury:  Sylwia Niemczyk, redaktor naczelna „Urody życia” i urodazycia.pl Marta Cieplak, szefowa działu Uroda magazynów „Uroda Życia” i „Viva!” dr n. med. Ewa Chlebus, dermatolożka, właścicielka kliniki dermatologii Dr Chlebus w Warszawie dr n. med. Marcin Ambroziak, dermatolog, właściciel kliniki dermatologii i medycyny estetycznej Klinika Ambroziak Natalia Kukulska, wokalistka, której płyta „Czułe struny” jest naszą płytą roku 2020 Kayah, wokalistka, współwłaścicielka wytwórni muzycznej Kayax Sylwia Rakowska, makijażystka gwiazd, pomysłodawczyni akcji #twarztoniepisanka

Czytaj dalej