Jak dobrze się znają: Małgorzata Foremniak i jej córka, Ola Jędruszczak?

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak żyją ze sobą bardzo blisko – ale czy na pewno dobrze się znają? Zadałyśmy im kilka pytań – zobaczcie, czy umiały udzielić prawidłowych odpowiedzi.
Sylwia Niemczyk
26.05.2020

Co Małgorzata Foremniak chciałaby dostać na urodziny? Jak chciałaby spędzić urlop? Czy zna ulubiony film swojej córki, Oli Jędruszczak? Zobaczcie nasz wielki Test Wiedzy: Matka-Córka i sprawdźcie, która z obu pań w nim wypadła lepiej! 

Małgorzata Foremniak z córką
Agnieszka Murak

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą Jędruszczak, Uroda Życia sesja
Agnieszka Murak

Małgorzata Foremniak z córką w „Urodzie Życia”! Rozmowa o rodzinie, miłości i trudnej przeszłości

„Wszystko można przegadać” – mówią matka i córka
Sylwia Niemczyk
11.01.2020

W rozmowie z „Urodą Życia” Małgorzata Foremniak szczerze wyznaje: – Nasza rodzina była skomplikowana: rozwody, przeprowadzki, patchworkowa rodzina, żałoba. Każdy miał w niej jakieś straty. Wyjątkowy wywiad z matką i córką – Małgorzatą Foremniak i Aleksandrą Jędruszczak – to rozmowa o miłości i mocy rozmowy, dzięki której można przepracować trudną przeszłość i na nowo zbudować relację.  – Nigdy nie postrzegałaś się jako silnej, będąc jednocześnie babą, która wszystko sama ciągnie: dziecko, pracę, kredyt, mieszkanie – mówi do Małgorzaty Foremniak jej córka. – Do mnie też długo nie docierało, jak silną kobietą jesteś! Cała rozmowa w „Urodzie Życia” 2/2020 – zobacz wideo z sesji!

Czytaj dalej