Rossmann GO – zakupy w zupełnie nowym stylu

Wyobraź sobie, że wchodzisz do drogerii Rossmann, wrzucasz do torebki, plecaka czy ekotorby wszystko, czego potrzebujesz i… wychodzisz, nie zatrzymując się nawet na moment przy kasie. Dziwne? Nie, jeśli korzystasz z Rossmann Go.
Materiał partnera
18.12.2020

Zakupy bez kolejki i gorączkowego szukania portfela, który zaplątał się gdzieś między kosmetyczką, kluczami, notesem i mnóstwem innych drobiazgów, których pełne są damskie torebki? Dzięki nowej funkcjonalności Rossmann GO, dostępnej w aplikacji Rossmann PL to możliwe. Wpadnij do drogerii, by przekonać się, jakie to proste!

Zakupy w zupełnie nowym stylu zrobisz w 4 prostych krokach: 

Krok 1

WCHODZISZ do drogerii, włączając aplikację Rossmann PL z nową funkcją Rossmann Go. Jeszcze nie jesteś członkiem klubu Rossman? Wstąp do niego jak najszybciej, bo 7 mln. Polek nie może się mylić!

Rossmann GO
mat. prasowe

Krok 2

SKANUJESZ PRZY PÓŁCE kody kreskowe wybranych przez ciebie kosmetyków czy akcesoriów za pomocą smartfona i w ten sposób dodajesz produkty do swojej Listy +. Jeśli kupujesz co najmniej 5 różnych artykułów, dostaniesz rabat. Ważna wiadomość: jeśli jesteś smart shopperką, widzisz w aplikacji, ile już byś wydała.

Rossmann GO
mat. prasowe

Krok 3

PŁACISZ W APLIKACJI tak, jak chcesz: podpiętą kartą, Google Pay/Apple Pay, przelewem online, Blikiem. Zanim to zrobisz, zlokalizuj się wcześniej przez GPS lub skanując kod QR, który znajdziesz w sklepie.

Krok 4

WYCHODZISZ, mijając kasę (tę samoobsługową także). Niczego nie musisz wykładać na ladę, po prostu wrzucasz wszystko do plecaka czy ekotorby i już! 

Rossmann GO
mat. prasowe
Proste? Bardzo! I bezpieczne, bo zachowujesz społeczny dystans i niczego nie musisz dotykać, a potwierdzeniem twojej płatności będzie wygenerowana przez aplikację e-faktura. 

Wolałabyś jednak zapłacić przy kasie? Nie ma sprawy. Aplikacja przygotuje dla ciebie kod, zawierający wszystkie wybrane przez ciebie produkty. Wystarczy, że go zeskanujesz i przyłożysz do czytnika kartę. W tym przypadku także dotykasz wyłącznie swoich rzeczy. 

Wszystko odbędzie się błyskawicznie!

Materiał powstał z udziałem marki Rossmann

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
Pexels.com

Emocje. Jak wyrażać je w zdrowy sposób?

Akceptujmy wszystkie emocje, nawet te najtrudniejsze, ale nauczmy się wyrażać je w nieraniący sposób.
Sylwia Arlak
10.12.2020

Emocje bywają skomplikowane. Jaki jest najlepszy sposób na wyrażenie swoich uczuć? Czy powinnam robić i mówić wszystko, co przyjdzie mi do głowy? Czy lepiej dzielić się emocjami, czy zachować pewne uczucia dla siebie? W kwestii edukacji emocjonalnej wciąż mamy wiele do zrobienia. Dorastamy, słysząc takie zdania, jak „mężczyźni nie płaczą”, „nie denerwuj się, przecież nie jest tak źle”, „jeśli wyrażasz swoje emocje, ludzie pomyślą, że jesteś miękka” czy „nie pozwól, żeby emocje na ciebie wpływały”. Nic dziwnego, że część z nas odłącza się od swoich emocji. Stały się dla nas czymś, co tylko przeszkadza nam w codziennym życiu. Emocje: najczęstsze błędy, jakie popełniamy Co możemy zrobić, żeby emocje stały się naszymi sprzymierzeńcami i źródłem informacji o nas samych? Oto, czego należy unikać. Nie myśl, że istnieją „złe” emocje. Nie ma złych czy dobrych emocji. Emocje są częścią ludzkiej natury. Nie karzmy się za to, co odczuwamy. Kobiety często mają problem z wyrażaniem złości, a mężczyźni rzadko pozwalają sobie na płacz. Tłumimy emocje przez ograniczające, szkodliwe przekonania, które słyszałyśmy już w dzieciństwie. Nie ignoruj, nie tłum emocji Przymykanie oczu na nasze emocje nie sprawi, że znikną. Jeśli chce ci się płakać, płacz. Jeśli jesteś zdenerwowana, zamknij się w pokoju i krzycz, skacz albo idź pobiegać (zrób cokolwiek, co pozwoli ci rozładować emocje). Zagłuszając uczucia, możemy cierpieć na problemy ze snem czy z brakiem koncentracji, odczuwać dyskomfort, a nawet ból fizyczny. Nie wybuchaj Przydarzyło się to każdej z nas. Po wyjątkowo trudnym dniu w pracy wracamy późno do domu i widzimy, że nasz partner nie wyrzucił śmieci. Kończy się karczemną awanturą, a ty czujesz się...

Czytaj dalej