Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń? Dzięki tej akcji aktywność fizyczna stanie się przyjemnością

Na liście twoich noworocznych postanowień znalazła się aktywność fizyczna, ale tygodnie mijają, a ty wciąż nie ruszasz się z kanapy? Jeśli sama zmiana daty niewiele zmieniła w twoich przyzwyczajeniach, to znak, że potrzebujesz lepszej motywacji.
Materiał partnera
17.01.2021

Niezawodnie zadziałają dobre sportowe buty. To sprawdzone: wygoda i doskonały wygląd sprawiają, że naprawdę chce się wychodzić z domu. W nowej kolekcji CCC na wiosnę i lato 2021 znajdziesz już teraz takie buty, o których się mówi, że „same niosą”. Naprawdę są wygodne, doskonale amortyzują kroki i otulają stopy, jak druga skóra. Są przy tym stylowe, estetyczne, cieszą oko i z łatwością dopasujesz je do swojego gustu i sportowych strojów, które już masz. Świetnie sprawdzą się też w codziennych stylizacjach.

Sportowe marki w CCC - New Balance
mat. prasowe

W kolekcji CCC na nadchodzący sezon znajdziesz renomowane sportowe marki:

 • Sprandi
 • Adidas, 
 • Puma, 
 • Reebok, 
 • Skechers 
 • New Balance

Żadnej z tych marek nie trzeba specjalnie zachwalać, bo wszystkie są doskonale znane i zostały wypróbowane przez miliony miłośników różnych aktywności fizycznych. Wszystkie sportowe buty w kolekcji CCC na wiosnę i lato 2021 zostały stworzone właśnie po to, by inspirować i motywować do działania. Teraz z łatwością spełnisz nie tylko swoje noworoczne postanowienia, ale być może zainspirujesz się do szukania zupełnie nowych aktywności, o których dotąd nawet nie myślałaś.  

Sportowe marki w CCC - adidas
mat. prasowe

Żeby pokazać nowe możliwości i ułatwić swoim klientom wybór, marka CCC przygotowała wyjątkową akcję. Na oficjalnych profilach CCC w social mediach znalazło się wiele inspirujących propozycji ćwiczeń i aktywności fizycznych, bo marka stawia na promowanie zdrowego trybu życia.  

Sportowe marki w CCC - Sprandi
mat. prasowe

Jakie aktywności zaproponowała marka?

 • pod hasłem #SprandiCCCChallange, Mariusz Jakubowski (@jakubowskijakubowski) i Karolina Erdmann (@karolinaerdmann) pokazali jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i jakich błędów unikać,  
 • do ruchu zmotywowała dynamiczna playlista utworów przygotowanych przez Natalię Kusiak (@nataliakusiak) i...
 • ... trening live z Karoliną Erdmann (@karolinaerdmann), 
 • zajęcia z poprawnego treningu poprowadziła też Katarzyna Żbikowska (@kasia_thinkandmove). 
 • po intensywnych ćwiczeniach mieliśmy okazję się relaksować medytując razem z Basią Tworek (basiatworek_ninjayogi),
 • natomiast z Kasią Kniolą (@detoxikate) każdy mógł nauczyć się, jak przygotować sobie zdrowy koktajl do wypicia po zajęciach sportowych.  

To tylko niektóre inspirujące propozycje. Wszystkie znajdziecie w zapisanych relacja i postach na Instagramie i na Facebooku. Playlistę natomiast na Spotify. Dodatkowo zebrana na Instagramie społeczność CCC cały czas wzajemnie motywuje się do działania. Znajdziemy tu setki pomysłów na różne aktywności, na odpowiedni wypoczynek, oraz na wsparcie dla zdrowego stylu życia. Czyli wszystko dla ciała i umysłu. 

Sportowe marki w CCC - Sprandi
mat. prasowe

Inspirujące zdjęcia do kampanii reklamowej tego sezonu zrobił  Mateusz Stankiewicz. 

Sportowe buty renomowanych marek Sprandi, Adidas, Puma, Reebok, Skechers i New Balance znajdziesz teraz w sklepach CCC.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG