Najpopularniejsze sportowe marki dostępne w CCC
mat. prasowe

Najpopularniejsze sportowe marki dostępne w CCC

Wśród bogatej oferty CCC znalazło się także miejsce na znane marki sportowe: Adidas, Reebok, Puma, New Balance, Skechers i Vans.
Materiał partnera
24.03.2021

W tym sezonie dominują propozycje w odcieniach szarości, różu, czerni i błękitu. Modele są monochromatyczne – utrzymane w jednym odcieniu, ale także wielokolorowe, łączące np. pastelowy róż z pomarańczowym i szarym, czy czerń z czerwienią lub różem. Dużo butów – w odpowiedzi na popularną logomanię, ozdobionych jest emblematami – niekiedy niewielkimi, drobnymi, innym razem dobrze widocznymi.

Buty dostępne są w otwartych sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

1\6
Sportowe kolekcje w CCC
mat. prasowe
2\6
Sportowe kolekcje w CCC
mat. prasowe
3\6
Sportowe kolekcje w CCC
mat. prasowe
4\6
Sportowe buty w CCC
mat. prasowe
5\6
Sportowe buty w CCC
mat. prasowe
6\6
Sportowe buty w CCC
mat. prasowe
 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
Torebki CCC
mat. prasowe

Idealny prezent z okazji Dnia Kobiet. Te torebki z CCC zachwycają! 

Zbliża się Dzień Kobiet, a przecież modna torebka to idealny prezent z tej właśnie okazji! Dodatkowo, nadejście nowego sezonu zachęca do poszukiwań nowej torebki, która byłaby dopełnieniem wiosennych stylizacji. A szeroki ich wybór znajdziemy w ofercie CCC, wśród marek Jenny Fairy, Gino Rossi, Quazi i DeeZee.
Materiał partnera
02.03.2021

Jenny Fairy, które słynie z projektów czerpiących ze światowych trendów, proponuje m.in. geometryczną, białą torbę z krótką, elegancką, drewnianą rączką, shopperkę o kształcie trapezu czy utrzymany w stylu lat 90. niewielki model ze złotą klamrą. Ciekawym wyborem będzie też torebka średniej wielkości z oryginalnym uchwytem z marszczonej skóry. Z kolei w Gino Rossi znajdziemy piękne klasyki – elegancki model z lakierowanej skóry o prostokątnym kształcie z krótkim uchwytem, niewielki na srebrnym łańcuszku czy pojemny typu shopper z wiązanym w kształcie kokardy uchwytem.  W ofercie DeeZee wzrok przyciągają niewielkie torby na ramię szyte z plecionej skóry w modnym, gołębim lub pastelowym błękicie, praktyczna torba nerka (którą można przewiesić na biodrze lub na ramieniu) czy ciekawy model, o oscylującym między odcieniem brzoskwini i rdzy kolorze, w kształcie trapezu z oryginalnymi, przeskalowanymi elementami trzymającymi uchwyt. Idealna na wieczór będzie czarna kopertówka marki Quazi z dekoracyjnymi dżetami.  CCC oferuje torebki w różnych stylach i rozmiarach, tak by z łatwością można je było dobrać do indywidualnego sposobu ubierania się i okazji.  Bogata oferta damskich torebek dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki. Materiał powstał z udziałem marki CCC

Czytaj dalej