#czytajdlaprzyjemności

Monica Bellucci zdradza, co w życiu zabrała jej uroda

Co jeszcze w nowej „Urodzie Życia”? Sprawdź!
Sylwia Niemczyk
09.02.2019

Ciało ma tak naprawdę większe znaczenie, niż chcemy przyznać. Może myślimy, że nie wypada, że powierzchowność to zbyt płytki temat, żeby się nim zajmować. (…) Kiedy uroda przygasa, trzeba zbudować siebie na nowo – mówi Monica Bellucci w specjalnym wywiadzie tylko dla „Urody Życia”. Włoska gwiazda przyznaje, że piękno, z którego słynęła i nadal słynie, czasem przeszkadzało jej w życiu. „Konsekwencje tego, że ludzie na pierwszym miejscu dostrzegają twoją urodę, odczuwasz tak naprawdę w wieku dojrzałym. A taki czas zawsze przychodzi. Młodość znika z twarzy, to nieuniknione ” – mówi. 

 

Bellucci nie ukrywa wieku, wręcz podkreśla, że ma 54 lata. Zapewnia, że jest gotowa na starość i nie boi się jej: 

„Kiedy byłam dzieckiem, po czterdziestce kariera aktorki w pewnym sensie się kończyła. Teraz wszystko wygląda inaczej. Judi Dench, Maggie Smith, Catherine Deneuve są damami kina, grają często postaci w relacjach z mężczyznami, prowadzące życie erotyczne. Mam nadzieję, że też będę dostawać takie role za 20 lat”.

Monica Bellucci
Alex Bramall/Kintzing/be&w

Co jeszcze w nowej „Urodzie Życia”?

  • Anna Polony – wspaniała aktorka z Teatru im. Juliusza Słowackiego podsumowuje 80 lat życia i 60-lecie pracy na scenie.
  • W cyklu Anny Maruszeczko Przełamując Fale, autorka kryminałów, Joanna Opiat-Bojarska przyznaje: „Gdy spotykam się z informatorami, wysysam z nich energię jak wampir”
  • Piotr Adamczyk żartuje o swojej roli u Patryka Vegi: „Co się dziwić facetowi, który kilka razy dziennie słyszy na ulicy: >>Papieża spotkałem!<<”
  • Marina Abramowić mówi o dramatycznym życiu i swojej pierwszej wystawie w Polsce.
  •  Margaret opowiada, dlaczego zmienia różowy wizerunek.

W dziale Lepsze życie prof. Katarzyna Popiołek, psycholożka społeczna, mówi o współczesnej epidemii samotności. natomiast prof. Jacek Wciórka zapowiada: „Właśnie zaczyna się rewolucja w podejściu do osób z problemami psychicznymi”. Z kolei dr Joanna Heidtman, Ph. D., psycholog i coachem w cyklu Akademia Urody Życia podpowiada, jak radzić sobie ze stresem naszym codziennym, a Kasia Bem pisze o życiu w ciszy.

 

Kliknij w okładkę i kup wersję online:

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
Agnieszka Maciąg
Robert Wolański

Agnieszka Maciąg w akcji „Urody Życia” #wpełnidlasiebie – zobacz wideo

Nowa akcja „Urody Życia” jest mi bardzo bliska – mówiła Agnieszka Maciąg.
Redakcja „Urody Życia”
09.08.2019

„Żaden człowiek nie ma obowiązku mnie kochać. Żaden człowiek nie ma obowiązku kochać ciebie ani żadnej z nas. To my same musimy pomyśleć o sobie, nauczyć się szanować siebie” – mówi Agnieszka Maciąg w nowej „Urodzie Życia”. Zobacz, jak wyglądała sesja zdjęciowa byłej modelki i pisarki do nowego numeru „Urody Życia”!

Czytaj dalej
Magda Umer w „Urodzie Życia”
Yaroslaw Bilokon

Magda Umer o miłościach i przyjaźni z Zuzanną Łapicką w nowej „Urodzie Życia”

Zobacz film z sesji okładkowej z Magdą Umer
Sylwia Niemczyk
10.07.2019

 Była urodzoną dyplomatką, starała się łączyć i  nie ranić ludzi. No i miała nadzwyczajne poczucie humoru.” – tak o zmarłej w grudniu 2018 r. Zuzannie Łapickiej mówi jej wieloletnia przyjaciółka, Magda Umer. Piosenkarka w wywiadzie dla „Urody Życia” opowiada o ostatnich miesiącach zmarłej na raka przyjaciółki:  „Zuzia nie miała w  sobie genu depresji. Nawet w ostatnim stadium raka mówiła: „Ja nie mam żadnej depresji, ja po prostu mam tylko raka trzustki”. Potrafiła wykorzystać każdy dzień z życia po diagnozie. Wycisnąć z  niego wszystko, co było można. Do końca. Pożegnała się z  życiem w zachwycający sposób.” Cały wywiad z Magdą Umer w „Urodzie Życia” 8/2019  Kliknij w okładkę i kup wersję online:

Czytaj dalej

Magdalena Różczka w nowej „Urodzie Życia” o tym, jak jej życie splata się z najnowszym filmem „1800 gramów”

„Porzucone dzieci to sprawa nas wszystkich” – mówi aktorka
Sylwia Niemczyk
09.11.2019

W grudniowej „Urodzie Życia” gwiazdą jest Magdalena Różczka, aktorka znana m.in. z „Listów do M”, którą od 15 listopada będziemy mogli zobaczyć w nowym filmie „1800 gramów”, w którym gra dyrektorkę Ośrodka Preadopcyjnego, który ratuje porzucone niemowlęta. Film bazuje na prawdziwych opowieściach – Magdalena Różczka od lat współpracuje z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku.  – Pojechałam oddać dziecięce łóżeczko po mojej córce, a wyjechałam ze świadomością, że zostawiam kawałek serca. Czułam, że wydarzyło się coś niesamowitego. Chociaż gdyby wcześniej ktoś mi powiedział: „Jedź do ośrodka, w którym są porzucone dzieci”, odmówiłabym – mówi aktorka w nowej „Urodzie Życia”. Zobacz, jak powstała sesja do okładki „Urody Życia” i posłuchaj, co Magdalena Różczka mówi o najnowszym filmie. 

Czytaj dalej
Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą Jędruszczak, Uroda Życia sesja
Agnieszka Murak

Małgorzata Foremniak z córką w „Urodzie Życia”! Rozmowa o rodzinie, miłości i trudnej przeszłości

„Wszystko można przegadać” – mówią matka i córka
Sylwia Niemczyk
11.01.2020

W rozmowie z „Urodą Życia” Małgorzata Foremniak szczerze wyznaje: – Nasza rodzina była skomplikowana: rozwody, przeprowadzki, patchworkowa rodzina, żałoba. Każdy miał w niej jakieś straty. Wyjątkowy wywiad z matką i córką – Małgorzatą Foremniak i Aleksandrą Jędruszczak – to rozmowa o miłości i mocy rozmowy, dzięki której można przepracować trudną przeszłość i na nowo zbudować relację.  – Nigdy nie postrzegałaś się jako silnej, będąc jednocześnie babą, która wszystko sama ciągnie: dziecko, pracę, kredyt, mieszkanie – mówi do Małgorzaty Foremniak jej córka. – Do mnie też długo nie docierało, jak silną kobietą jesteś! Cała rozmowa w „Urodzie Życia” 2/2020 – zobacz wideo z sesji!

Czytaj dalej