Konkurs: „Afirmacje na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ'a”
mat. prasowe

Konkurs: „Afirmacje na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ'a”

Magazyn „Uroda Życia” i QczajTeam zapraszają do udziału we wspólnym wyjątkowym konkursie!
redakcja „Uroda Życia”
09.06.2020

Marzysz o super wyjeździe jeszcze w czerwcu? Uwielbiasz Qczaja, jego przekaz i charyzmę? A do tego kochasz ruch? To super! Mamy wspaniały konkurs, w którym możesz wygrać gadżety od Decathlonu, dostęp do treningów Qczaja oraz… zaproszenie na camp z Qczajem, który odbędzie się 21–26 czerwca w Bukowinie. Poznaj szczegóły!

Dlaczego tak trudno nam wierzyć w siebie? Czemu tak często kwestionujemy własną wartość? Jeżeli TY też uważasz, że dla innych robisz wszystko, a dla siebie nic – „AFIRMACJE NA RÓŻNE SYTUACJE DANIELA JÓZKA QCZAJ'A” są właśnie dla CIEBIE. Nie można znaleźć szczęścia, jeśli się siebie nie szanuje. QCZAJ mówi: „Tak nie może być”. I proponuje, by razem z nim powiedzieć: DOŚĆ!

Charyzmatyczny trener i motywator mawia: każda zmiana zaczyna się od głowy. I od serca. Wie, co mówi. Jego życie to najlepszy przykład, jak wiele zależy od nas samych, nawet jeśli to, co nas spotyka, jest tak dramatyczne, że odbiera nadzieję na lepsze jutro. Siedem afirmacji, jeden QCZAJ, milion Polek, a wśród nich – Ty i Twój głos. Napisz, co Tobie pomaga przezwyciężać trudności.

Najlepsze zgłoszenia nagrodzi jury, złożone z Daniela Józka QCZAJA, Sylwii Niemczyk, redaktor naczelnej magazynu „Uroda Życia” oraz Magdy Mazur, redaktor kreatywnej „Afirmacji na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ'a”.

Książę Karol nawet po rozwodzie chciał mieć ostatnie zdanie

Laureaci konkursu:

MIEJSCE I - MAGDALENA BIERNACKA
MIEJSCE II - MARLENA HANELIK
MIEJSCE III - KASIA MODRZEJEWSKA
MIEJSCE IV - ANNA BOROWSKA
MIEJSCE V - IZABELLA SZOPA
MIEJSCE VI - MAGDALENA WOJTACHA
MIEJSCE VII - MONIKA MĄDRA
MIEJSCE VIII - SYLWIA JANKO
MIEJSCE IX - EWA WIELOCH
MIEJSCE X - KUBA ŁUCZAK

Qczaj konkurs
mat. prasowe

Konkurs Urody Życia i QCZAJTeam – Każda zmiana zaczyna się od głowy

Główną nagrodą w konkursie jest udział w QCZAJCamp Bukowina, który odbędzie się w dniach 21-26 czerwca 2020 w Bukowinie Tatrzańskiej w Hotelu Harnaś, zestaw strojów do fitness oraz gadżety sportowe marki Decathlon, miesięczny dostęp do qczajfitness.pl oraz tęczowy kubek UKOCHOJ SIE! z kolekcji QCZAJA.

Aby zgłosić się do konkursu, musisz opisać w nie więcej niż 15 zdaniach, jak Ty pokonujesz życiowe trudności. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które w dniach 10–17.06.2020 kupią na stronie qczaj.pl lub hitsalonik.pl: „Afirmacje na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ'a”.

Jeżeli już masz „Afirmacje na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ'a”, kup je przyjaciółce i weź udział w konkursie!

Qczaj konkurs
mat. prasowe

Jak wziąć udział w konkursie?

1. W dniach 10–17.06.2020 kup na stronie hitsalonik.pl „Afirmacje na różne sytuacje Daniela Józka QCZAJ’a”.

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

3. Opisz w nie więcej niż 15 zdaniach, jak Ty pokonujesz życiowe trudności.

4. Wygraj jedną z 10 nagród:

I miejsce:

 • udział w QCZAJcamp Bukowina, który odbędzie się w dniach 21-26 czerwca 2020 w Bukowinie Tatrzańskiej w Hotelu Harnaś
 • zestaw strojów do fitness marki Decathlon* (stanik sportowy, koszulka, legginsy)
 • miesięczny dostęp do platformy z treningami qczajfitness.pl
 • tęczowy kubek UKOCHOJ SIE! z kolekcji QCZAJA

II miejsce:

 • legginsy do fitness marki Decathlon*
 • hantle marki Decathlon*
 • miesięczny dostęp do platformy z treningami qczajfitness.pl
 • tęczowy kubek UKOCHOJ SIE! z kolekcji QCZAJA

III miejsce:

 • koszulka do fitness marki Decathlon*
 • worek na buty marki Decathlon*
 • miesięczny dostęp do platformy z treningami qczajfitness.pl
 • tęczowy kubek UKOCHOJ SIE! z kolekcji QCZAJA

IV-X miejsce:

 • miesięczny dostęp do platformy z treningami qczajfitness.pl
 • tęczowy kubek UKOCHOJ SIE! z kolekcji QCZAJA
 • worek na buty marki Decathlon*

* Partnerem konkursu jest marka Decathlon. Rozmiary strojów zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestniczek konkursu.

Qczaj konkurs
mat. prasowe

 

 

 


 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
Roman Gutek
Łukasz Gawroński

Roman Gutek o przyszłości kina: „Ludzie wrócą. Już za nimi tęsknię” 

Pierwsze kina otworzą się na widzów prawdopodobnie na przełomie maja i czerwca, ale rygory sanitarne będą bardzo wysokie.
Magdalena Żakowska
06.05.2020

Roman Gutek co roku na festiwalu Nowe Horyzonty, nie tylko prezentuje najlepsze premiery filmowe, ale też pokazuje nam, co ciekawego dzieje się w kinie światowym. W tym roku, po raz pierwszy od 20 lat festiwal się nie odbędzie w lipcu, ale w listopadzie, razem z drugim festiwalem organizowanym przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty: American Film Festival. Takie są plany – bo dzisiaj niczego nie wiadomo na pewno. Wiadomo jednak, że tęsknimy za kinem i czekamy na premiery filmowe 2020. Pytamy Romana Gutka o przyszłość kina i filmy najlepsze na kwarantannę.  Magdalena Żakowska, „Uroda Życia”: Myśli pan, że ludzie wrócą do kin? Roman Gutek: Wrócą. To będzie proces. Sieć Multikino zrobiła niedawno badania wśród swoich widzów, z których wynika, że 20 procent z nich jest gotowa wrócić do kin natychmiast, 40 procent po miesiącu od ich otwarcia, a kolejne 20 procent po dwóch miesiącach. To w sumie 80 procent widzów – bardzo optymistyczne dane. W ramach komisji antykryzysowej przygotowujemy też dużą akcję „Powrót do kina”, na którą złożą się PISF, dystrybutorzy, kiniarze. Mamy nadzieję, że pomogą również media. Będziemy informować w niej widzów, jakie zasady bezpieczeństwa dla nich przygotowaliśmy, ale też, że po prostu za nimi tęsknimy. Bo tęsknimy. Kiedy kina już się dla widzów otworzą, będzie co oglądać. Wielkie wytwórnie filmowe trzymają na ten moment swoje najważniejsze produkcje.  No właśnie niekoniecznie. W pierwszym etapie po otwarciu kin, którego można spodziewać się na przełomie maja i czerwca, może być z tym problem. Rygory sanitarne wymuszą ograniczoną liczbę widzów, czyli też mniejsze przychody dla dystrybutorów. Obawiam się, że nie będą chcieli dać dużych tytułów. Błędne koło. ...

Czytaj dalej
Rozstanie w związku
Will Davidson/Trunk Archive

Zdrada wcale nie jest najczęstszą przyczyną rozwodów!

Psycholog wyjaśnia prawdziwe powody rozstania w związku.
Sylwia Niemczyk
04.11.2018

Postawa „ja sama, ja sam” to do pewnego stopnia to samo, co: „Ty mi do niczego nie jesteś potrzebny”. To jest właśnie coś, co powoduje, że ludzie się od siebie oddalają, prosta droga do zdrady. Nikt nie chce być z kimś, komu jest niepotrzebny – mówi psychoterapeuta Jacek Masłowski* w rozmowie z Anną Maruszeczko.   Jacek Masłowski - psychoterapeuta i filozof. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla mężczyzn, prezes Fundacji Masculinum. Pracuje w Warszawskim Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii.   Anna Maruszeczko: Czy to prawda, że główną przyczyną rozwodów wcale nie jest zdrada, tylko brak wsparcia partnera? Jacek Masłowski: Rozwód to efekt tak zwanego związku pustego, w którym pomiędzy dwojgiem ludzi właściwie ustała więź, a to mogło dać efekt w postaci braku wsparcia. Ludzie przestają być sobą zainteresowani, nie widzą w sobie współtowarzyszy życia. Przestają wierzyć, że ta druga osoba jest jeszcze w stanie coś dla nich zrobić, bo chyba są już dla niej nieważni.   I zdrada może wynikać z braku wsparcia. Otóż to. Znam taki przypadek: pewien mężczyzna, odprowadzając córkę do klubu sportowego, spotykał regularnie mamę dziecka, które również tam trenowało. Rozmawiali o postępach dzieci. Z biegiem czasu ta kobieta zaczęła angażować nowego znajomego w osobiste problemy, opowiadała mu o różnych rzeczach, najczęściej o tym, że mąż nie jest nią zainteresowany, że dużo pracuje, często go nie ma w domu, a ona nie ma z kim porozmawiać o ważnych rzeczach i czuje się zostawiona, samotna.   Szukała wsparcia i zrobiło się niebezpiecznie? Niedużo brakowało, a doszłoby do zdrady. Ów mężczyzna też przeżywał jakiś małżeński kryzys i – co ciekawe – nowa znajomość spowodowała, że...

Czytaj dalej
Cleo Ćwiek
martyna Galla

Polska modelka o chorobie afektywnej dwubiegunowej: „To zostaje w tobie do końca życia”

Cleo Ćwiek łamie tabu dotyczące zaburzeń psychicznych i głośno opowiada o chorobie afektywnej dwubiegunowej, z którą się zmaga.
Anna Maruszeczko
21.08.2019

Nagle czujesz się dobrze. Masz siłę i ochotę na wszystko. Po tygodniach czy miesiącach depresji taki przeskok to jest naprawdę hit! Cieszyłam się. Myślałam, że to nareszcie jest ten moment, na który czekałam, że zmieniło mi się życie!” – opowiada Cleo Ćwiek (24 l.), autorka kampanii społecznej „Można zwariować”, która o swojej chorobie afektywnej dwubiegunowej nie boi się mówić otwarcie. Anna Maruszeczko: „Można zwariować” brzmi jak żart. Cleo Ćwiek: Nazwa miała być zabawna, choć kampania dotyczy czegoś naprawdę poważnego. Inaczej by odstraszała. Smętne formy nie trafiają do najbardziej zainteresowanych. Dobrym przykładem jest dla nas Fundacja „Rak’n’Roll”. Nazwę wymyślił mój kolega scenarzysta. Głowiliśmy się nad tym, a on kiedyś przychodzi i mówi: „Podaję hasło: »Można zwariować«”. Zareagowaliśmy entuzjastycznie. Od czego się zaczęło? W październiku, w Nowym Jorku, gdzie mieszkałam przez ostatnie cztery i pół roku, miałam dwumiesięczny epizod depresyjny. Jeden z tych, w których kolejny raz budzisz się rano i wydaje ci się, że to się nie skończy, że każdy dzień będzie tak samo koszmarny, że nie ma światełka w tunelu. To było dziwne, bo na zewnątrz wszystko było w najlepszym porządku. Dostałam jedno z lepszych zleceń, robiłam kampanię dla japońskiej marki Issey Miyake. Cieszyłam się. Na secie [sesja zdjęciowa – red.] byłam wręcz idealnie traktowana. Miałam zdjęcia do wymarzonej pracy, a w przerwach szłam do łazienki, żeby sobie popłakać. Zachowanie zupełnie nieadekwatne do sytuacji, w której byłam. Ale miałam przebłysk w tej ciemności, jeden lepszy dzień. I pomyślałam o fundacji. Już wcześniej działałaś na rzecz osób z kryzysami psychicznymi. Papaya Films wypuściło filmik...

Czytaj dalej