#Zostańwdomu w Hollywood – sprawdzamy co robią światowe gwiazdy w czasie pandemii
Screen Youtube

#Zostańwdomu w Hollywood – sprawdzamy co robią światowe gwiazdy w czasie pandemii

Znana z ciętego języka, Ellen Degeneres porównała kwarantannę do więzienia, czym wywołała niemałe kontrowersje wśród swoich fanów. Arnold Schwarzenegger zachęcał do pozostania w domach i pokazał, jak prawidłowo myć ręce, a Gal Gadot śpiewała „Imagine” Lennona. Jak gwiazdy spędzają teraz czas?
Sylwia Arlak
16.04.2020

Pandemia koronawirusa nie ominęła świata filmu i show-biznesu. Ale to nie oznacza, że gwiazdy przestały kontaktować się ze swoimi fanami. Wręcz przeciwnie, w ostatnim czasie osoby z pierwszych stron gazet stały się mocno aktywne. I tak dla przykładu autorka satyrycznego show, Ellen Degeneres wywołała kontrowersje, porównując kwarantannę do więzienia.

Odetchnij, pokochaj, usłysz siebie. Życzenia na święta i 2021 rok od „Urody Życia”

"Koronawirus, jak więzienie"

Prowadząca „The Ellen DeGeneres Show” zdecydowała się nagrywać kolejne odcinki programu w swoim domu, bez udziału publiczności. „Kwarantanna domowa jest jak przebywanie w więzieniu. Głównie dlatego, że noszę te same ubrania od 10 dni i wszyscy wokół są homoseksualni” – powiedziała Ellen w pierwszym odcinku nowej odsłony show. Żart showmenki nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Część fanów zarzuciła jej, że jest oderwana od rzeczywistości i nie musi borykać się z prawdziwymi problemami jak np. utrata pracy.

Śpiewać każdy może?

Co ciekawe skrytykowana została także aktorka Gal Gadot i inne gwiazdy Hollywood (m.in. Natalie Portman, Sia, Zoe Kravitz i Amy Adams), które wzięły udział w oryginalnym projekcie. Za pośrednictwem Instagrama wspólnie – choć oczywiście każdy siedząc w swoim domu – wykonali piosenkę „Imagine” z repertuaru Johna Lennona.

Dzień szósty samoizolacji. Te ostatnie dni sprawiły, że popadłam filozoficzny nastrój. Koronawirus wpłynął na cały świat. Na wszystkich, niezależnie od profesji i miejsca pochodzenia. Wszyscy musimy z nim walczyć. W Internecie natknęłam się na nagranie Włocha, który grał na trąbce na balkonie swojego mieszkania dla wszystkich sąsiadów zamkniętych w domach. Wykonał 'Imagine', a w tym nagraniu było coś potężnego i czystego” – tłumaczyła Gadot. Część fanów była zachwycona, część zarzucała gwiazdom hipokryzję. „Siedzą w swoich wielkich domach, a śpiewają o braku podziałów” – skomentował jeden z nich.

Śmiech i przyjaciele

Pozytywne uczucia w odbiorcach wywołał zaś Arnold Schwarzenegger. Były gubernator Kalifornii i aktor zaapelował do osób powyżej 65. roku życia, aby nie wychodziły w najbliższym czasie z domów.

Przebywajcie w domu tak dużo, jak to tylko możliwe. Słuchajcie ekspertów i ignorujcie idiotów. Poradzimy sobie z tym” – napisał na Twitterze. W filmie, który załączył, pomagają mu… osioł i koń. „Nikt nie powinien wychodzić, a już na pewno nie ktoś, kto ma 72 lata, jak ja. Jemy więc w domu” – ostrzegał Schwarzenegger, karmiąc swoje zwierzęta marchewkami. 

W sieci pojawiają się kolejne nagrania od aktora. Dużą popularnością cieszy się ten, w którym uczy nas jak prawidłowo myć ręce czy ten, w którym „uczy” osła, jak wygląda prawidłowa izolacja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PUT THAT COOKIE DOWN

Post udostępniony przez Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger)

Przejść kwarantannę z humorem postanowiła też aktorka Judi Dench. „Nie przestawajcie się śmiać! To wszystko, co możemy zrobić” – mówiła aktorka na nagraniu umieszczonym przez jej córkę na Twitterze. Aktorka zwraca się do widzów przebrana za psa. Nietrudno odgadnąć, że nawiązuje w ten sposób do filmu „Koty”, w którym wystąpiła w zeszłym roku. Warto przypomnieć, że film ten był najgorzej ocenianym obrazem 2019 roku.

I na koniec kwarantanna Antony'ego Hopkinsa. Jak ją spędza? Ze swoim kotem. Aktor znany ze swojej miłości do zwierząt przygrywa pupilowi na pianinie. Piękna przyjaźń, prawda?

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG