Oglądali go wszyscy – teraz „Dynastia” znów wraca do Netflixa!
Mat.prasowe

Oglądali go wszyscy – teraz „Dynastia” znów wraca do Netflixa!

Sylwia Arlak
26.04.2020

Najpierw była „Dynastia”: wysokobudżetowa opera mydlana o Blake'u, Krystle i Alexis. W latach 80-tych  i 90-tych miliony widzów co tydzień siadały przed telewizorami, aby sprawdzić, co słychać w rodzinie Carringtonów. W 1985 r. serial znalazł się nawet na 1. miejscu w rankingu popularności wśród amerykańskich programów telewizyjnych. Potem „Dynastia” znikła z ekranów, pojawiły się pierwsze rodzime produkcje i wszyscy na jakiś czas zapomnieliśmy o bogatych i skłóconych klanach Ameryki. 

Do czasu. W 2017 roku Netflix wypuścił odcinki zupełnie nowej „Dynastii”. I chociaż wydawałoby się, że czasy Carringtonów i Colbych już minęły, to okazało się, że dwa pierwsze sezony serialu cieszyły się dużą popularnością: ponownie solidna dawka intryg i emocji zyskała mnóstwo fanów. 

Teraz Netflix pochwalił się kolejną wiadomością: „Dynastia wraca 23 maja” – poinformował na Twitterze, a widzowie oszaleli. „Nareszcie, cudownie, nie mogę się doczekać, najlepsza informacja tego dnia, już myślałam, że ten post nigdy nie powstanie” – pisali.

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
Meryl Streep
Screen Youtube

Meryl Streep w szlafroku i z drinkiem! Właśnie tego wideo potrzebowałyśmy na poprawę humoru!

Choć oglądamy ją na małym i wielkim ekranie od tylu lat, wciąż nie przestaje nas zaskakiwać. Meryl Streep także w czasach kwarantanny udowadnia, że nie brakuje jej poczucia humoru.
Sylwia Arlak
28.04.2020

Meryl Streep jest piękna, wybitnie utalentowana, mądra i z wielkim poczuciem humoru. I potwierdziła to po raz kolejny w swoim ostatnim występie: w domowym szlafroku i z  kieliszkiem martini w ręku!  Razem z Audrą McDonald i Christine Baranski wykonała słynny przebój musicalowy: „The Ladies Who Lunch” z musicalu Stephena Sondheima „Company”. W ten sposób gwiazdorskie trio uczciło nie tylko 90. urodziny tego wybitnego tekściarza i kompozytora, lecz także jego zasługi dla rozwoju musicalu.  Wideo błyskawicznie stało się hitem w sieci! Udostępniają je fani aktorek i celebryci – a fragment nagrania, w którym Meryl Streep dolewa martini do kieliszka, został przerobiony na setki GIF-ów.      Specjalny program na żywo z okazji 90. urodzin Stephena Sondheima wyemitowano na kanałach społecznościowych Broadwayu. Gwiazdy – wśród nich również Jake Gyllenhaal, Mandy Patinkin i Kristin Chenoweth – połączyły się z widzami za pośrednictwem internetu. Wydarzenie poprowadził broadwayowski reżyser Raul Esparza. „ Świat znajduje się teraz w trudnym momencie i wszyscy poszukujemy czegoś wielkiego. Stephen Sondheim to uosobienie wielkości. Zebraliśmy więc grupę ludzi, którzy kochają Steve’a, tych, którzy z nim pracowali i których zainspirował. Poprosiliśmy ich o to, aby zaśpiewali jego piosenki i podzielili się radością z tymi, którzy przechodzą teraz trudny czas. Być może jesteśmy daleko od Broadwayu, ale Broadway cały czas jest w nas ” – mówił Esparza. Musical „Company” miał w tym roku ponownie trafić na deski Broadwayu (tytuł obchodzi właśnie swoje 50-lecie). Premierę zaplanowano na 22 marca (w dzień 90. urodzin Sondheima), ale dziesięć dni wcześniej,...

Czytaj dalej