„Gotowe na wszystko” znowu razem? Gospodynie domowe walczą z koronawirusem!
mat. prasowe

„Gotowe na wszystko” znowu razem? Gospodynie domowe walczą z koronawirusem!

Bohaterki popularnego serialu „Gotowe na wszystko” spotkają się online, aby wspomóc walkę z pandemią.
Sylwia Arlak
12.04.2020

Pamiętacie jeszcze „Desperate Housewives” („Gotowe na wszystko”)? Serial o gospodyniach domowych z przedmieść amerykańskiego Ferview kilka lat temu święcił triumfy, a jego bohaterki, w tym Eva Longoria, stały się gwiazdami.

Jeśli za nimi tęskniłyście, mamy dla was dobrą wiadomość – macie szansę się z nimi spotkać w jednym specjalnym odcinku na żywo, którego celem jest zebranie pieniędzy na walkę z koronawirusem.

 

Podobnie jak obsada serialu „Taxi” czy „This is Us” bohaterki „Gotowych na wszystko” wracają, aby wspomóc fundusz walki z pandemią. I chociaż serial  z Wisteria Lane definitywnie zakończył się już osiem lat temu, to nadal ma setki tysięcy fanek, które z pewnością chętnie wezmą udział w charytatywnym livestreamie z udziałem „desperatek”.

 

W specjalnym odcinku programu „Gwiazdy w domu” nie wezmą udziału Teri Hatcher i Felicity Huffman. Pierwsza z nich nie ma najlepszego kontaktu z dużą częścią produkcji – po zakończeniu zdjęć do serialu okazało się, że nie była lubiana przez resztę obsady, a przez Evę Longorię była nawet uznawana za mobberkę. Z kolei Felicity Huffman rok temu została bohaterką głośnego w Stanach skandalu, kiedy wyszło na jaw, że starając się o przyjęcie córki na prestiżowe studia, aktorka wręczała łapówki władzom uczelni. Podczas procesu Huffman przyznała się do winy i odbyła nawet krótką karę w więzieniu.

Swoją obecność w charytatywnym show potwierdziły za to Marcia Cross, Vanessa Williams, Brenda Strong, Dana Delaney i Eva Longoria.

Transmisja programu „Gwiazdy w domu” odbędzie się 12 kwietnia o godz. 20:00 (amerykańskiego czasu) na stronie charytatywnej akcji „Gwiazdy w domu” oraz na kanale akcji w Youtube. Dochód z akcji zasili konto organizacji charytatywnej „The Actors Fund”, która wspiera ofiary światowej pandemii.

 

Kochasz czytać?
Czekamy na Ciebie!

Dołącz do grupy na FB
 

Uroda Życia - czytaj dla przyjemności

Czekamy na Ciebie na FB
 

Ludzie, psychologia,
pasja - inspirujemy!

Obserwuj nas na IG
Ania Kuczyńska polskie marki w walce z koronawirusem
mat.prasowe Ania Kuczyńska

Kupując, pomagasz. Wspieraj polskie szpitale w walce z Covid-19!

Polskie marki modowe zaangażowały się w pomoc polskim szpitalom. Sprawdź, które ubrania i dodatki wybrać, aby włączyć się do akcji.
Zuzanna Szustakiewicz
10.04.2020

Choć firmy modowe dotkliwie odczuwają ekonomiczne skutki aktualne sytuacji w Polsce i na świecie, to jednak solidarnie niosą pomoc polskiej służbie zdrowia. Niektóre, zarówno te małe, jak i te duże, szyją maseczki i zaopatrują w nie szpitale. Inne wspierają placówki medyczne finansowo. Ty kupujesz, a oni przekazują pieniądze szpitalom.  Agnieszka Rosa założycielka biżuteryjnej marki Rosa stworzyła specjalną bransoletkę Love, z której sprzedaży cały dochód przekazuje Dziecięcemu Szpitalowi Klinicznemu im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, który na czas epidemii został przekształcony w szpital zakaźny. Polską służbę zdrowia wesprzesz także, kupując bransoletkę ze specjalnej kolekcji Yes for Love. „Każda z nich ma niezwykłą moc. Nie tylko ze względu na unikalne znaczenie kamieni naturalnych, ale przede wszystkim na historię, którą bransoletki opowiadają. Są wyrazem wdzięczności dla polskich lekarzy, pielęgniarek i ratowników, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo” - czytamy w komunikacie prasowym marki YES. Ania Kuczyńska z kolei w marcu pomagała Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSWiA, a teraz przeznacza 10% dochodu ze sprzedaży w sklepie online swojej marki na rzecz Wojskowego Instytutu Medycznego na Szaserów w Warszawie. Należące do koncernu LPP Reserved i Mohito przeznaczają 10% dochodu ze sprzedaży swoich kolekcji #EcoAware szpitalom zakaźnym w Gdańsku i Krakowie. CCC przekazuje 10 zł z każdej sprzedanej pary butów marki Lasocki dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Z kolei 10% dochodu ze sprzedaży kolekcji Basic swojej marki SaintBy Anna Baj przekazuje Szpitalowi Miejskiemu w Siedlcach, swoim rodzinnym mieście. Warto też na bieżąco śledzić na Instagramie #polskiemarkidlasluzbyzdrowia akcję zainicjowaną...

Czytaj dalej
dress sukienka wiosna 2020 moda
mat.prasowe Jenesequa

Top 9 sukienek od polskich marek na wiosnę 2020!

Wspieramy rodzimy biznes, więc wybraliśmy najpiękniejsze sukienki od polskich projektantów, oczywiście te dostępne online. Bo sukienka jest dobra na wszystko!
Zuzanna Szustakiewicz
10.04.2020

Polskie marki wspierają szpitale, a my wspieramy polskie marki. Wspieramy też swoje zdrowie psychiczne, bo zakup nowej sukienki (oczywiście w granicach rozsądku, raz na jakiś czas) to jedna z większych modowych przyjemności, jakie znamy. A jeśli dodatkowo ta sukienka jest ze świetnej jakości materiału i zaprojektowana z dbałością o najmniejszy detal to szczęście jest podwójne. Oto sukienki, które są i lekarstwem na poprawę humoru i inwestycją w stylową garderobę. Voila!

Czytaj dalej
wielkanocne pisanki
Adobe Stock

Wielkanoc w czasach pandemii. Jakie będą te święta?

Nie udawajmy, że nie jest ciężko. Bo jest. Trudne są ograniczone kontakty, ale naprawdę warto zostać w domu  – mówi psycholog Dorota Szymczak.
Aleksandra Nowakowska
10.04.2020

Jak z perspektywy gabinetu psychologicznego po miesiącu izolacji społecznej wyglądają rodziny?  Rodzice bywają wieczorami tak zmęczeni, jak nigdy dotąd. Małe dzieci zadają trudne pytania, bo boją się o życie dziadków. Nastolatki buntują się przeciw restrykcjom. Pewne więzi w bliższej i dalszej rodzinie się aktywują, bo martwimy się o siebie nawzajem. Na światło dzienne wychodzą problemy w związkach. Jakie będą w tym roku święta? Inna Wielkanoc Aleksandra Nowakowska: Jak pandemia wpływa na rodziny?  Pandemia przeszyła wszystkie rodziny na wskroś. Niezależnie od tego, co było tematem dotychczasowych sesji, rozmawiamy teraz z klientami o tym, jak izolacja wpływa na uczucia ich oraz najbliższych. Tego tematu nie da się pominąć, bo ludzkie emocje zostały przez pandemię całkowicie przejęte. Można powiedzieć, że żyjemy w stanie wojennym. Wszystko nam się zmienia – życie rodzinne, realia zawodowo-finansowe. I tym nowym wyzwaniom musimy sprostać. Jednym z nich jest to, że większość rodzin przebywa teraz ze sobą 24 godziny na dobę.   Tak. Rodzice muszą przez całe dnie opiekować się dziećmi, a są przyzwyczajeni do codziennej pomocy pracujących w przedszkolach i szkołach pedagogów. To nie są wakacje. Rodzice pracują w trybie home office a dzieci, nawet przedszkolaki, dostają zadania domowe do wykonania. Dzieciom, zwłaszcza, we wczesnych klasach podstawówki trzeba dużo pomagać w lekcjach. Jeśli do tego dochodzi praca zdalna oraz codzienne domowe obowiązki, wieczorem tacy rodzice są zmęczeni jak nigdy dotąd. A jeśli mają dzieci z trudnościami rozwojowymi – na przykład rozkojarzone czy nadpobudliwe – zostali teraz z nimi zupełnie sami. Inni nadal wychodzą do pracy, nawet mając dzieci w wieku szkolnym, ponieważ boją się straty źródła utrzymania. 30 i 31 marca sporo klientów...

Czytaj dalej