Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij
Uroda życia

zaprasza na
nową edycję warsztatów
z Agnieszką Maciąg
z okazji Dnia Matki

Podczas wyjątkowego pobytu w 4 gwiazdkowym hotelu Columna Medica spotkasz się z Agnieszką Maciąg i dyplomowaną naturopatką Anną Ras-Menet, które podzielą się z uczestniczkami zajęć swoją unikalną wiedzą.

W programie przewidziane są dwa nowe bloki: relacje i rozwój. Będzie mowa o tworzeniu kobiecej bliskości, o relacjach, a także o zdrowiu i pięknym wyglądzie.

Cały pobyt będzie niezwykłą okazją dla każdej kobiety aby odpocząć, wiele się nauczyć i zadbać o siebie.
Warsztaty skierowane są tylko dla kobiet a szczególnie dla matek i córek w wieku powyżej 14 lat.
Zapewniamy kameralną i komfortową atmosferę pozwalającą się wyciszyć i zrelaksować.

Partner warsztatów:
naturativ

Prowadzący Agnieszka Maciąg

Modelka, prezenterka, pisarka, a także spełniona matka i żona. Autorka bestsellerowych książek: Smak życia, Smak szczęścia, Smak miłości oraz Smak świąt. W miesięczniku Uroda Życia prowadzi dział kuchnia Smak życia. Posiada stałe grono wielbicieli, regularnie czytających jej bloga: www.agnieszkamaciag.pl , na Facebooku ma prawie 50 tys. fanów! Publikuje swoje zdrowe przepisy na dania, a także przemyślenia, chętnie dzieli się ze światem swoją filozofią życia. Podczas warsztatów każdy ma okazję ją poznać, porozmawiać, zadać pytania oraz oczywiście uczestniczyć w dwóch blokach zajęć: rozwoju osobistego oraz kulinarnym.

Agnieszka Maciąg
Anna Ras-Menet

Anna Ras-Menet

Naturopata Dietetyk, Terapeutka Medycyny Naturalnej. Pasjonatka spektaklów, które w bezgranicznej przestrzeni przedstawia natura. Zajmuje się przede wszystkim, promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Wydobyciem, bezgranicznego potencjału ludzkiego, który jest niemożliwie wielki. Opowiada jak uruchomić naturalne siły, które posiada wszelki żywy organizm do samouzdrawiania. Pomaga ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie. Moją pasją jest taniec. W roku 2016 ukończyła studia w College Of Naturopathic Medicine – CNM w Irlandii - Dublin. Z tytułem Naturopathic Nutrition Practitioners. www.przerwanazycie.com

COLUMNA MEDICA

COLUMNA MEDICA to wyjątkowa klinika rehabilitacji. Połączona z czterogwiazdkowym hotelem oraz klimatyczną strefą Medical Wellness tworzy doskonałe warunki do powrotu do zdrowia i wypoczynku. Jest ośrodkiem polecanym przez specjalistów oraz chętnie odwiedzanym przez Pacjentów i Gości z całego świata. W otoczeniu lasu sosnowego, z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje komfortowe warunki pobytu. Columna Medica usytuowana jest w centrum Polski, w pięknej okolicy pośród stuletnich sosen, w Łasku, w dzielnicy Kolumna, która przez wiele lat pełniła funkcję wypoczynkową i sanatoryjną.

COLUMNA MEDICA

ul. Wakacyjna 8
98-100 Łask – Kolumna
województwo łódzkie

www.columnamedica.pl

Columna Medica Columna Medica Columna Medica

W programie zajęcia z Agnieszką Maciąg i z dyplomowaną naturopatką Anną Ras-Menet.

ROZWÓJ

Tworzenie kobiecej bliskości, wsparcia i wzajemnego zrozumienia.

ZDROWIE

Wykład na temat kobiecego zdrowia — jak radzić sobie z przemianami jakie zachodzą w kobiecie: emocjonalnymi, psychicznymi i fizjologicznymi.
Jak za pomocą naturalnych kosmetyków dbać o piękno?

RELACJE

Psychologia, relacje, zajęcia rozwojowe z jogi i tańca spontanicznego w kręgu.

A ponadto:

  • 3 dni spędzone w położonym na łonie natury hotelu Columna Medica****
  • Nieograniczony dostęp do strefy Medical Wellness
  • Wspólne zajęcia jogi i medytacji
  • Zabieg SPA dla każdego!

Program może ulec nieznacznym zmianom lub przesunięciom.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY: 30.06-2.07.2017
CENA
1999 zł za osobę

Razem taniej!
Cena dla dwóch osób w 1 pokoju: 3599 zł

Cena zawiera:
  • pobyt w hotelu - 3 doby czyli 2 noce,
  • pełne wyżywienie - śniadanie, obiad, kolacja, zdrowe koktajle; menu lekkie, zdrowe i wegetariańskie,
  • 4 bloki zajęć z Agnieszką Maciąg - beauty, dietetyka, rozwój osobisty oraz podsumowujący,
  • poranne zajęcia jogi, wieczorne śpiewanie mantr,
  • wybrany zabieg SPA dla każdej uczestniczki,
  • nieograniczony dostęp do strefy Medical Wellness,

Organizujemy dodatkowo płatny transport z Warszawy do hotelu oraz z powrotem. Powyższe informacje i ceny dotyczą wszystkich terminów warsztatów. Liczba miejsc na warsztaty ograniczona. Organizator zastrzega możliwość odwołania warsztatów przy niezebraniu minimalnej grupy 12 uczestniczek. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność rezerwacji i wpłat.
Warsztaty przeznaczone są tylko dla pełnoletnich kobiet. Zapewniamy wyżywienie wegetariańskie, prosimy o niespożywanie alkoholu.
Wszelkie dodatkowe usługi SPA, atrakcje czy zamówienia z restauracji hotelowej będą dodatkowo płatne w momencie wymeldowania.

Relacja z poprzednich warsztatów
z Agnieszką Maciąg
czerwiec 2016 COLUMNA MEDICA

Kolejne terminy warsztatów już wkrótce!
Informacji szukaj na naszym profilu na Facebooku oraz na www.urodazycia.pl